Projekty domów jednorodzinnych, parterowych - ARCHIGRAPH - gotowe projekty domów

Zamów projekt

UWAGA PARTNERÓW prosimy o zamawianie przez formularz, który znajduje się TUTAJ.
Larino - miniaturka Larino
Nowoczesny, parterowy dom z możliwością zagospodarowania poddasza. Podzielony na trzy strefy: dzienną - z kuchnią, jadalnią i otwierającym się na ogród salonem z kominkiem i pokojem do pracy lub gościnnym, strefę sypialną - sypialnie z łazienką i garderobą oraz strefę gospodarczą: garaż + kotłownia. Wokół domu zaprojektowano duży taras częściowo osłonięty dachem, z którego łatwo przejść do ogrodu. Wnętrza domu są jasne i przestronne, a układ pomieszczeń pozwala na swobodną aranżację przestrzeni. Okna bez podziałów i drewniane fragmenty wykończenia elewacji wpisują się we współczesne standardy. Zwolennicy słonecznych i nowoczesnych wnętrz oraz miłośnicy ogrodu powinni zwrócić uwagę na ten projekt.
zobacz więcej...

Cena tego projektu to 2600 PLN

Zamawiam projekt Larino w wersji:

Zamawiam dodatkowo kosztorys inwestorski w cenie: 300 zł brutto

W ramach promocji za 1 zł zamawiam: (aby zobaczyć projekty kliknij TUTAJ)DANE ZAMAWIAJĄCEGO (dane do Faktury)

Imię: Nazwisko:
ulica:
nr domu: nr lokalu:
miejscowość: kod: poczta:

DANE KONTAKTOWE

telefon (z kierunkowym): email:

ADRES WYSYŁKI (podaj jeśli inny niż powyżej)

SPOSÓB WYSYŁKI


SPOSÓB PŁATNOŚCIUWAGI

OŚWIADCZENIE

na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę ARCHIGRAPH Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Starowiœlna 37/4 moich danych osobowych zawartych w tym formularzu w celach marketingowych oraz w celu dostarczenia zamówionego towaru, wystawienia niezbędnych dokumentów oraz w celach archiwizacyjnych.

Klient ma prawo do zmian i poprawek swoich danych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).

Firma ARCHIGRAPH informuje, że brak zgody na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej przez zaznaczenie pola powyżej jest jednoznaczny z rezygnacją z zamówienia.

 
Kontakt | Nasi Partnerzy | Oferta dla Dewelopera | Newsletter | Zamów katalog | Forum