Projekty domów jednorodzinnych, parterowych - ARCHIGRAPH - gotowe projekty domów

Ruchome tapety na pulpit

Ruchome tapety na pulpit

przykladowy wygląd

Nowość!

Firma ARCHIGRAPH pragnie umożliwić Państwu obcowanie z ulubionym projektem domu przez cały czas pracy na komputerze. Zbliżające się różnego rodzaju Święta są również okazją do obdarowania bliskich osób. Jeśli osoba taka zamówiła projekt domu w naszej firmie, i nie może doczekać się zobaczenia go w postaci gotowej - dzięki naszym ruchomym tapetom będzie mogła go oglądać ciągle pracując normalnie przy swoim komputerze.

Nasze ruchome tapety istnieją dotychczas w dwóch wersjach. Obie wersje przedstawiają wybrany przez Państwa dom. Obrazek przedstawiający dom co jakiś czas zmienia się pokazując raz stronę wejściową, raz stronę ogrodową domu. W jednej wersji tapety wokół domu latają trzy kolorowe motyle, w drugiej wersji, pada deszcz.

Nasze tapety można pobrać ze strony, na której znajduje się opis wybranego projektu domu. Wielkość pliku instalacyjnego to około 670 KB, po zainstalowaniu tapeta zajmuje około 2,5 MB.

Ruchome tapety wykorzytują technologię Active Desktop i są zapisane w formacie HTML. Dzięki temu dostępne są nie tylko właścicielom systemu Windows ale także wszystkich innych systemów gdzie istnieje możliwość umieszczenia na pulpicie pliku HTML.

Skąd pobrać?

Przy każdym z naszych projektów, dla którego mamy gotową tapetę na pulpit, znajdą Państwo odnośnik, po wybraniu którego będzie można pobrać tapetę z tym projektem. Sukcesywnie dołączamy nowe tapety!

Jak to zrobić?

Jeśli masz windows 98 lub nowszy wystarczy pobrać z naszych stron plik z ruchomą tapetą windows. Po jego pobraniu, należy uruchomić program klikając dwukrotnie na jego ikonkę. Po chwili pojawi się okno programu instalującego tapetę. Należy czytać podawane przez program komunikaty i postępować zgodnie z nimi. Po zakończeniu pracy programu tapeta jest zainstalowana.

Jak to wygląda?

Ruchoma tapeta windows zajmuje całą powierzchnię ekranu, jest widoczna cały czas, na jej powierzchni znajdują sie wszystkie dotychczasowe elementy pulpitu. Dodatkowo na pulpicie i w Menu Start znajduje się program umozliwiający konfigurację lub usunięcie ruchomej tapety.

Wymagania

Ze względu na zastosowaną technologię zalecamy aby tapetę instalować na komputerze szybkim z dużą ilością pamięci. Na wolniejszych maszynach tapeta działa wolniej i może obciążać system.

Jak zainstalować tapetę na innym systemie niż windows?

Należy za pomocą programu RAR rozpakować pobrany z naszych stron plik. Jego zawartość przekopiować w miejsce docelowe. W systemie wskazać plik HTML jako tapete pulpitu (bedą to: motyle.html lub deszcz.htm). Po zatwierdzeniu wyboru nowa tapeta powinna pojawić się na pulpicie.

W razie problemów...

Nasze ruchome tapety zostały wszechstronnie przetestowane i nie powinny sprawiać żadnych problemów zarówno przy instalacji, użytkowaniu, jak i deinstalacji. Jeśli jednak po zainstalowaniu tapeta nie wyświetla się, lub wyświetla się ale nie działają jej ruchome elementy to należy upewnić się czy system spełnia wymagania programu. W szczególności trzeba sprawdzić, czy włączona jest obsługa Active Desktop. Jeśli mimo prawidłowych ustawień systemu, program nie będzie działał, prosimy o kontakt z administratorem naszego serwisu internetowego.

 
Kontakt | Nasi Partnerzy | Oferta dla Dewelopera | Newsletter | Zamów katalog | Forum